Memnuniyetiniz bizim için önemlidir...

1987 yılında sektördeki boşluğu doldurmak amacıyla faaliyetine başlayan Nesimi Aydeniz 1996 yılında yeni bir kurumsal yapılanma ile sektörde Aydeniz Dorse olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden çalışan Aydeniz Dorse her geçen gün başarı grafiğini yükselterek siz değerli müşterilerin haklı güvenini kazanmıştır. Şu an Türkiye'nin dört bir yanında imalat yapan firmamız kısa bir süre içinde yurt dışı pazarında da iddialı bir konuma gelmek için tüm çalışmalarına hız vermiştir.

Alanında uzman bir kadro ile;brandalı, damperli, tankerli ve kuru yük dorseleri imal eden Aydeniz, bunların yanı sıra isteğe göre uygun dorse tiplerini de imal ederek ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmiştir. Hiçbir zaman başarının tesadüflere dayalı olmadığının bilincinde olarak yapmış olduğumuz tüm ürünleri TS imalat yeterlilik ve ISO 9001 kalite yöntemi sertifikaları ile belgelendirilmiştir. Aynı zamanda tüm ürünlerimiz 1 yıl boyunca garanti altına almamız siz değerli müşterilerimizin haklı güvenini kazanmamıza vesile olmuştur.

Bizler sizlerden aldığımız güç ve güvenle dün olduğu gibi yarın da sürekli büyümek için hep çalışmaya ve en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.